Zachary już bezpieczny. Dzięki Wam!

spóźnione, ale dobre wieści, uratowaliście Zacharego. Zbiórka szła fatalnie i do samego końca nie było pewności czy uda się za niego zapłacić. Na szczęście udało się. Dziękujemy! ❤️❤️❤️

Zachary bezpośrednio od handlarza został przewieziony do tej samej stajni, w której przebywa niedawno ratowany Herkules. Kasia zadeklarowała pomoc i przy drugim ogierze, dzięki temu była szansa na ratunek dla Zacharego.
Dziś Zachary jest już po kastracji, rana się goi dobrze, za to problem jest z kopytami. Nadmiar rogu został usunięty przez kowala, okazało się, że stan podeszwy nie jest najlepszy, weterynarz zalecił przemywanie rivanolem wgłębień, które pokazały się po rozczyszczeniu. Pojawiła się silna kulawizna, być może tworzy się ropień. Przed nim diagnostyka. Mamy nadzieję, że kulawizna okaże się przejściowa.
Zachary, gdy dojdzie do siebie będzie dołączony do Herkulesa i razem będą mogły korzystać z pięknej, letniej pogody.

Bardzo Wam dziękujemy za ratunek dla Zacharego. ❤️❤️❤️  I dziękujemy też Kasi, że podjęła się opieki nad nim. ❤️❤️❤️

• Historia Zacharego KLIK
  • Historia Herkulesa KLIK

z tytułem „Ratunek dla koni skazanych na rzeź”