Wolontariat - dołącz do nas

Od samego początku naszej działalności, nastawieni jesteśmy na prowadzenie działań w oparciu o wolontariat. Tym samym, serdecznie zapraszamy do pomocy zarówno w naszym ośrodku, jak i poprzez działania wspierające w internecie.

• Jeśli chcesz pomagać przy zwierzętach — przyjedź do nas, a poznasz nas i nasze zwierzaki i na miejscu ustalimy szczegóły. Jeśli jesteś niepełnoletni — zapraszamy z Twoim opiekunem.
  • Cały czas szukamy również osób, które wesprą nasze działania w mediach społecznościowych. Kogoś, kto pomoże przygotować grafiki, zamieści posty, będzie promował nasze apele czy też na bieżąco odpowiadał na wiadomości.
  • Zapraszamy również fotografów do wsparcia nas swoimi umiejętnościami. I to zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorów — cenimy każde zdjęcia.
  • Szukamy osób, które mogą nas wesprzeć podczas interwencji czy przy kontrolowaniu targów.
  • Zapraszamy również osoby chętne by dać dom tymczasowy.

Firmy zapraszamy do współpracy w zakresie wolontariatu pracowniczego. Gwarantujemy miłą atmosferę i … moc pracy 😉

Masz pytania ? pisz lub dzwoń. Zapraszamy!

Fundacja Benek

numer konta: 23102040270000110216926564