Podaruj 1,5% swojego podatku
Fundacja BENEK KRS 0000794938

Twój 1,5% podatku – to 100% pomocy dla zwierząt!

 

Szanowni Państwo, chcielibyśmy przypomnieć, że trwa okres rozliczeń podatkowych, a Fundacja Benek jest Organizacją Pożytku Publicznego, tym samym możecie przekazać na rzecz naszych podopiecznych 1,5% swojego podatku.

 

 W celu jeszcze łatwiejszego przekazania pomocy na rzecz ratowania zwierząt udostępniamy Państwu darmowy program do rozliczeń PIT. Korzystając z niego przekażecie Państwo pomoc do Benkowa. Można albo rozliczyć się on-line albo pobrać program na swój komputer.

Obok kod QR bezpośrednio do programu. Możesz też kliknąć

Wspólnie z Wami ratujemy zwierzęta, pomagamy ludziom, edukujemy. Prowadzimy ośrodek w nowej studnicy. Każdego dnia staramy się zmieniać świat na lepsze. Ratujemy, leczymy, rehabilitujemy, szukamy dobrych domów. Z nami zostają te najbardziej chore i dziadki jak Florian, który jest na zdjęciu. Benkowo to ich bezpieczne schronienie, a my dbamy o to, by każdy z podopiecznych miał możliwie najlepszą opiekę. Wasze wsparcie to ich jedzenie w misce czy żłobie. To siano, owies, karma dla psów, kotów czy innych mieszkańców ośrodka. Bo to Wy je karmicie, za co każdego dnia jesteśmy Wam wdzięczni. Nie mamy żadnych dofinansowań, działamy, bo wiele osób uznało, że warto wesprzeć właśnie nas.

Wasz 1,5% to czasem kilka złotych. Ale nawet te kilka złotych to dla nas realna pomoc. Jeśli Ty przekażesz dla zwierzaków 1,5%, zrobi to również on, ona, i jeszcze wiele innych osób, zwierzęta otrzymają to, co dla nich najcenniejsze. Życie, poczucie bezpieczeństw i godne warunki.

Prosimy z całego serca, jeśli możecie, pamiętajcie o nas, rozliczając podatek. A jeśli zapomnicie naszego KRSu to pamiętajcie, by przekazać 1,5% innej, czekającej na pomoc organizacji. Bo najważniejsze, żeby ktoś dostał szansę od Was. Bo nawet ta podarowana złotówka zmienia świat na lepsze.

 

 

WAŻNE! Darowizny na cele pożytku publicznego podlegają odliczeniu do wysokości stanowiącej 6% dochodu uzyskanego w danym roku podatkowym. Tym samym przypominamy, że możecie Państwo skorzystać z tej formy odliczeń ponieważ nasza organizacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego.

 

Fundacja BENEK –  KRS0000794938  

AZYL BENKOWO
Działamy od 13 lat. Uratowaliśmy setki zwierząt. Prowadzimy warsztaty terapii zajęciowej w 31 placówkach, a w naszym ośrodku w nowej studnicy również hipoterapię, onoterapię i zajęcia edukacyjne. Nie zatrudniamy żadnego pracownika, wszystkie prace wykonujemy sami, bądź dzięki wsparciu naszych cudownych wolontariuszy.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDE WSPARCIE

Fundacja Benek

numer konta: 23 1020 4027 0000 1102 1692 6564

ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce
swift BPKOPLPW – iban PL
 
PayPal: fundacja.benek@op.pl
 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca!

Pomagam

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jej dalszych losach

Kup tapetę i wspomóż fundację
Wyślij SMS o treści POMAGAM
  • NA NUMER 7470 KOSZT 4,92 ZŁ
  • NA NUMER 7977 KOSZT 11,07 ZŁ
  • NA NUMER 91920 KOSZT 23,37 ZŁ

Pomagam