Wolontariat w Benkowie – dołącz do nas. Zapraszamy!

W Benkowie opiekę nad uratowanymi zwierzakami opieramy na wolontariacie. Od zawsze nasze działania wspierają cudowni ludzie, którzy doskonale rozumieją, że ratowanie zwierząt to nie tylko mizianie i tulenie, ale również, a może przede wszystkim, codzienna obsługa – karmienie, sprzątanie, zabiegi pielęgnacyjne. U nas taczki, widły, łopaty i grabie to najszybciej zużywający się sprzęt (można nam przywozić takie prezenty w każdej ilości).

Mamy kilka wspaniałych osób, które wspierają nas niemal każdego dnia. Są i tacy co zjawiają się na akcje grubsze jak np stawianie wiat dla koni czy wyjazdy z pomocą dla Ukrainy. Mamy osoby, które przyjeżdżają regularnie raz czy dwa razy w ciągu tygodnia, mamy też wolontariuszy, którzy opiekują się zwierzaki w weekend, jednak niezmiennie serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej ekipy. Rąk nigdy za dużo, a pracy u nas pod dostatkiem. Dla każdego znajdziemy zajęcie.

• Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej ekipy, dzwoń do Michała – tel 506349596
  • więcej o wolontariacie KLIK
Firmy zapraszamy do współpracy w zakresie wolontariatu pracowniczego. Gwarantujemy miłą atmosferę i … moc pracy.

z tytułem „Ratunek dla koni skazanych na rzeź”

Wykup koni z rzeźni

Wykup koni z rzeźni