Paciorka uratowana! Dziękujemy

kolejny raz składamy na Wasz ręce moc podziękowań. Ocaliliście chorą Paciorkę, wyniszczoną i starą klacz, którą ludzie po latach wykorzystywania skazali na rzeź. Paciorka jest koniem chorym, jej nogi i kopyta są w tragicznym stanie, ale ma ogromną chęć do życia. Mimo swojego kalectwa chętnie spaceruje, poszukując najsmaczniejszej trawy i najpyszniejszych ziół. Sporo czasu spędza odpoczywając przy balocie siana, by stale mieć dostęp do jedzenia. Jest wychudzona i zaniedbana, ale dzięki Wam niedługo to się zmieni, będziemy nad tym pracowali. Już została wyczesana, odwszona, odrobaczona i wykąpana.

Paciorka nigdy nie będzie zdrowym koniem. Przed nią zdjęcia RTG, diagnostyka. Będzie wtedy wiadomo, na ile da się poprawić jej komfort życia. Będziemy Was informowali o tym jak wygląda sytuacja.

Bardzo dziękujemy za ratunek dla małej Paciorki. Bez Waszej pomocy nie bylibyśmy w stanie jej pomóc. Zapraszamy do oglądania  zdjęć. Malutka już znalazła sobie końską przyjaciółkę (też kulawą) i dziewczyny spacerują razem (Paciorka to ta w czerwonym kantarku).

Jeśli ktoś z Was chciałby zrobić prezent Paciorki, bardzo przyda jej się Buteless

• Historia Paciorki KLIK

z tytułem „Pomoc dla Paciorki”

Wspieram Paciorkę