Hipoterapia i onoterapia

Od początku naszej działalności przywiązujemy szczególną wagę do edukacji oraz pomocy tym, którzy wsparcia potrzebują. Tym samym nieodłącznym elementem naszego życia stały się terapie kontaktowe z udziałem zwierząt.
Każdego dnia ze wszystkich sił staramy się, by nasze zwierzęta oraz dzieci, które je odwiedzają, były zadowolone, szczęśliwe i czuły się bezpiecznie.
Przez ponad 13 lat naszej działalności my i nasze zwierzęta mieliśmy zaszczyt być świadkami wielu cudów.

Niesamowite przyjaźnie nawiązane między zwierzakami a małymi pacjentami, fantastyczne spotkania, które pomagały w powrocie do zdrowia, utwierdzają nas za każdym razem w przeświadczeniu, że pomaganie i służenie innym to jest to, czym chcemy się zajmować.  Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami – skontaktuj się z nami.
W wyjątkowych przypadkach prowadzimy również zajęcia dojeżdżając do potrzebujących dzieci.

URATOWANE ZWIERZĘTA RATUJĄ DZIECI

• Poznaj naszych terapeutów TUTAJ