Stasio jest bezpieczny w Benkowie!

Szanowni Państwo, ogromnie przepraszamy za opóźnienie we wrzucaniu aktualizacji. W ostatnim czasie oprócz naszej standardowej działalności aktywnie wspieramy ludzi i zwierzęta w Ukrainie. Ci z Państwa którzy nas dłużej obserwują zapewne wiedzą, że działamy bardzo prężnie. Już jutro wyjeżdża kolejny duży transport do Ukrainy. Z tego też powodu mamy urwanie głowy i czasem 24 godziny w ciągu dnia to zdecydowanie za mało. Mamy nadzieję, że nam wybaczycie oraz tak jak i nas, uradują Was te piękne zdjęcia i film.

Na zdjęciach i filmie pięknie pozuje nasz Stasio – piękny młodziutki koń któremu ocaliliście życie. Stasio ma dobry humor, apetyt mu dopisuje, ale charakterek ma jedyny w swoim rodzaju 😀 Jakimś cudem grzecznie ustał podczas kręcenia filmu, ale to tylko pozory. Chłopak ma mnóstwo energii i ochoty do szaleństw i zabawy ❤. Nadal jest nieufny przez to co go spotkało w życiu. Mamy nadzieję, że już niedługo poczuje się u nas jak w domu i w końcu nam zaufa ❤ Stasia odwiedził już kowal i jest po wstępnej diagnostyce weterynaryjnej. Wygląda na to, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, z czego bardzo się cieszymy!
Dziękujemy Wam z całego serca za pomoc którą okazaliście Stasiowi. To dzięki Wam jest w Benkowie, i to dzięki Wam będzie już na zawsze wśród ludzi którzy go kochają i o niego dbają.
Więcej o Stasiu dowiecie się tutaj…