Pamiętacie Pajdę? Poszukuje sponsorów

Szanowni Państwo, dziś przychodzę do Was pokazać kolejnego, uratowanego zwierzaka. Pewnie mało kto tę klacz pamięta, bo minęło już wiele miesięcy od wykupu. Jest nią Pajda🐴❤️😊. Przyjechała w tragicznym stanie, walka o jej życie była żmudna i zawzięta, bo błyskawicznie traciła na masie mimo karmienia. To też było powodem jej sprzedaży do handlarza i tego, że nie chciał jej trzymać. Wszyscy się bali, że Pajda umrze. Nie ma co ukrywać, my też się baliśmy o jej życie przez wiele tygodni. Na szczęście, choć w sumie szczęście nie ma tu wiele do rzeczy, dzięki lekarzom, dobrym paszom, suplementom i chyba bardziej mojej chęci jej życia, niż jej własnej, Pajda zdecydowała się zostać u nas i nie wybierać się na tamten świat. Nadal z wielką troską i podejrzliwością oglądam ją każdego dnia, sprawdzając, czy na pewno nic się nie dzieje. Ale już jestem spokojniejszy i nie dostaję mikro zawału widząc ją gdy leży. Bo Pajda się oczywiście kładzie, jak i wszystkie inne konie w Benkowie, tyle że teraz nie wynika to z jej złego stanu zdrowia.

Zdjęcia nie są najlepsze📸, bo i fotograf ze mnie raczej marny, ale mam nadzieję, że widać zmianę i że jesteście zadowoleni z tego jak się opiekujemy w Benkowie uratowanym przez Was koniem.

Pajdę można adoptować wirtualnie🤗, do czego bardzo zachęcam bo to ogromne wsparcie.

Jej historię poznacie TUTAJ.

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Pajdy to 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się właśnie na nią, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.
  • Gdybyś miał chęci na zaopiekowanie się Pajdą – prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

z tytułem „Wsparcie dla Pajdy”