Bo grubaski fajne są! Herkules pozdrawia z adopcji

Herkules pozdrawia ze swojego domu adopcyjnego. Zima w pełni, sierść gruba i ciepła, więc żadne mrozy nie są mu straszne.

Herkules to koń zimnokrwisty, jako jeden z nielicznych miał ogromne szczęście i nie pojechał na ubój, a został super przyjacielem i towarzyszem spokojnych wędrówek.

Dziękujemy jeszcze raz za podarowanie mu życia, a Oldze i jej rodzinie za super opiekę nas tym smokiem 🙂

Poznaj jego historię: KLIK

Konie zimnokrwiste, tzw. pogrubiane nadal nie cieszą się zbyt wielką popularnością jako konie wierzchowe, a są cudownymi towarzyszami wędrówek po lasach i łąkach.  Czy to dlatego, że są „grubsze”? Czy ich gabaryty straszą?

A tu proszę, Herkules, który w ogóle nie wiedział czym jest tego typu relacja z człowiekiem, rozkwitł. Każdy koń ma w sobie ten potencjał, bo ma w sobie dobro i ufność połączone z dziecięcą niewinnością.

Warto dać szansę „grubaskom” i podarować dom właśnie tym, które urodziły się tylko w jednym celu.

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”