To już pół roku!

Szanowni Państwo,

mija pół roku odkąd uratowaliście Karmelka🍭. To kucyk, który przyjechał do nas z grzybicą, wszawicą, zarobaczony i wyniszczony. Długo trwało nim udało nam się doprowadzić go do obecnego stanu. Osłabiony organizm nie radził sobie z grzybicą, która nawracała. Pracowaliśmy nad podniesieniem jego odporności, by w końcu odzyskał formę. Na szczęście udało się i dziś Karmelek zachwyca każdego.🎉

Gdy tylko zjawisz się na kucykowym padoku, nie odstępuje Cię na krok. Grzebie po kieszeniach, wącha po rękach, zagląda w oczy, upominając się o smakołyki🥕🍏, które tak lubi. Jest cudownym, pogodnym zwierzęciem i gdyby nie Wasza pomoc, nie byłoby go dzisiaj ani w Benkowie, ani nigdzie.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję 🙏 za ratunek  dla Karmelka i innych zwierzaków. Robicie dla nich cuda, a ja i cała ekipa z Benkowa, jesteśmy niezmiernie Wam za to wszystko wdzięczni.

Karmelka można nadal wspierać 🌾albo jednorazowym datkiem albo adoptować go wirtualnie, do czego zachęcamy. Koszt adopcji zależy wyłącznie od Ciebie, dla niego ważne jest każde wsparcie.

Jego historia: TUTAJ

Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@fundacjabenek.pl

Na czym polega wirtualna adopcja? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania kucyka to 350 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na niego, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.
  • Gdybyś miał chęci na zaopiekowanie się właśnie Karmelkiem – prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla Karmelka”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa