Dżasperek dziękuje za ratunek

Oto nowy mieszkaniec Benkowa. Jak już informowaliśmy wcześniej, Dżasperek został uratowany i dotarł już do naszego ośrodka w Nowej Studnicy. Jak to w przypadku nowych lokatorów, trafił na kwarantanne, przed nim wizyta lekarza i kowala, którzy ocenią stan jego zdrowia i mamy nadzieję, sprawią, że Dżasperek przestanie kuleć. Dla Brązowego niestety pomoc nadeszła zbyt późno, jedyne pocieszenie, że zdążyliśmy podarować życie DżasperkowiBardzo dziękujemy za pomoc. To kolejny uratowany przez Was zwierzak. Miał szczęście.

Przypominamy też, że w ośrodku w Studnicy prowadzimy wolontariat i bardzo cenimy Waszą pomoc. Jeśli macie czas, chęci i możliwości zapraszamy co weekend do pomagania przy uratowanych zwierzakach. Jest nas tu już całkiem spora ekipa, ale u nas każde ręce są mile widziane i na pewno przyda się i Twoja pomoc. Masz pytania? Zadzwoń: 506 349 596 Michał

• Historia Dżasperka KLIK
  • Dojazd do Nowej Studnicy KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”