Odmieniliście los Kumpla! Dziękujemy!

Pamietacie Kumpla? Psiaka po wypadku, którego diagnostykę i leczenie wsparliście?

To czytajcie jaki finał ma ta historia. Oto wieści od Oli, która go znalazła przy drodze.

„Życie pisze różne scenariusza, a scenariusz Kumpla, który w dzień znalezienia przez jednego z weterynarzy mógłby zostać skończony (propozycja eutanazji).
Na szczęście dzięki wsparciu Fundacji Benek, pies trafił w odpowiednie ręce weterynarzy, którzy po szczegółowym przepadaniu i obserwacji psa powiedzieli, że psiak nie miał żadnych obrażeń wewnętrznych czy złamań. Był mocno poturbowany po uderzeniu przez auto i bardzo, bardzo zaniedbany.

Na szczęście ta sztuka ma dobry koniec! Życie Kumpel zaczyna się dobrym, nowym aktem ponieważ aktualny dom tymczasowy jest zainteresowany adopcja psa. Jak się okazuje Kumpel jest super towarzyszem, nie odstępuje swoich opiekunów na krok oraz jest łagodny do dzieci. Jest bardzo radosnym, żwawym i co najważniejsze ZDROWYM przyjacielem.”

Takich historii zawsze nam trzeba. Mocnych, odważnych i z happyendem!

Dziękujemy Wam za pomoc dla Kumpla.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”