Diorek nie ma już stelaża! Leczenie nadal trwa

Szanowni Państwo, kilka dni to trwało, ale staram się nadrabiać zaległości krok po kroku.

Diorek przeszedł operację usunięcia stelaża! Po konsultacji 9ego stycznia, o której pisaliśmy ostatnio.

Zabieg obejmował również wszczepienie stabilizatorów wewnętrznych oraz przeszczep kości gąbczastej w jednym miejscu.

Za niespełna miesiąc będzie miał kontrolę RTG, na jej podstawie będzie można określić, czy w lutym będzie miał usuwane część wszczepów. Trzymajcie kciuki, aby tak się stało!

Kilka słów od Pani Agnieszki:

„Diorek ewidentnie szczęsliwy bez stelaża do tego stopnia, że nie możemy go upilnować 🙂 -tak chce chodzić , mimo że nózka dalej usztywniona, tym razem na szczeście już z innego powodu – po operacji.”

Wspaniale widzieć pozytywne efekty jego długiego powrotu do zdrowia.

Z całego serca dziękuję Wam za wytrwałość przy Diorku, proszę, żebyśmy nadal przy nim byli.

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

A tutaj poznacie pełną historię – KLIK

z tytułem „Wsparcie dla Diorka”