Zostań Świętym Mikołajem!

👉ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM DLA ZWIERZĄT🔔🎅❄️
Idą Święta. Czas miłości, spokoju, dobra i prezentów. Możecie zostać Świętymi Mikołajami dla uratowanych zwierząt, które mieszkają w Benkowie i dla tych, które również staramy się wspierać. Możesz pomóc poprzez przygotowanie paczek i wysyłanie do nas prezentów dla zwierząt, którymi podzielimy się również z innymi zwierzakami w potrzebie. 🎄⛄️
 
Pod naszą bezpośrednią opieką są 432 zwierzęta z kilkudziesięciu gatunków. Są duże, małe, są dzikie, egzotyczne, hodowlane i domowe. Są też zwierzęta, które dokarmiamy – ptaki, które w Benkowie mają rozłożone różne przysmaki i koty, które do nas przychodzą. W miarę możliwości zaopatrujemy również z karmę karmicieli kotów wolno bytujących, wspieramy też okolicznych mieszkańców, którzy ze względu na trudną sytuację finansową nie mogą sobie pozwolić na zakup karmy dla swoich czworonożnych przyjaciół. Dzielimy się tym, co od Was dostajemy, bo na równi traktujemy wszystkie zwierzęta i uważamy, że każde zasługuje na troskę.
 
Każda paczka to ogromne wsparcie. Podarowanie nawet kilku saszetek mokrej karmy dla psa czy kota, to bardzo duża pomoc, bo tu gdzie jest nasz ośrodek, nie w każdym domu starcza na zakup dedykowanej karmy dla zwierząt, a ilość kotów wolno bytujących jest tak duża, że na pewno nic się nie zmarnuje.
 Kliknij TUTAJ i zobacz na jakie prezenty czekają podopieczni fundacji. 
 

ADRES, NA JAKI MOŻNA PRZESYŁAĆ PACZKI:
Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce tel: 506 349 596

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa