as

ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM DLA ZWIERZĄT

Idą Święta. Czas miłości, spokoju, dobra i prezentów. Zapraszamy abyście zostali Świętymi Mikołajami dla uratowanych zwierząt, które mieszkają w Benkowie i dla tych, które również staramy się wspierać. Zachęcamy Was do przygotowywania paczek i wysyłania do nas prezentów dla zwierząt, którymi podzielimy się też z innymi zwierzętami w potrzebie.

NA PACZKI CZEKAJĄ

podpiecznych Benkowa
koty wolnobytujące
prywatnych opiekunów psów

Pod naszą bezpośrednią opieką są 432 zwierzęta z kilkudziesięciu gatunków. Są duże, małe, są dzikie, egzotyczne, hodowlane i domowe. Są też zwierzęta, które dokarmiamy – ptaki, które w Benkowie mają rozłożone różne przysmaki i koty, które do nas przychodzą. W miarę możliwości zaopatrujemy również z karmę karmicieli kotów wolno bytujących, wspieramy też okolicznych mieszkańców, którzy ze względu na trudną sytuację finansową nie mogą sobie pozwolić na zakup karmy dla swoich czworonożnych przyjaciół.  Dzielimy się tym, co od Was dostajemy, bo na równi traktujemy wszystkie zwierzęta i uważamy, że każde zasługuje na troskę.

Nasi podopieczni ucieszą się z następujących prezentów:

•  karmę dla dzikich ptaków
  •  karmę dla kotów – mokra i sucha
  •  karmę dla psów – mokra i sucha
  •  makarony i kasze
  •  przysmaki i witaminy dla psów i kotów
  •  obroże przeciwpchelne
  •  preparaty przeciwpchelne do zakraplania na kark
  •  żwirek dla kotów
  •  karmę dla królików
  •  karmę dla papug
  •  musli i granulaty dla koni, krów, alpak, lam, wielbłądów
  •  dodatki paszowe (siemię lniane, olej lniany, czosnek suszony)
  •  witaminy dla koni w granulacie
  •  lizawki solne dla dużych zwierząt

Każda paczka to ogromne wsparcie. Podarowanie nawet kilku saszetek
    mokrej karmy dla psa czy kota, to bardzo duża pomoc, bo tu gdzie jest
    nasz ośrodek, nie w każdym domu starcza na zakup dedykowanej karmy dla zwierząt, a ilość kotów wolno bytujących jest tak duża, że na pewno nic się nie zmarnuje.

Można też wesprzeć akcję świąteczną darowizną pieniężną, za uzbierane środki zakupimy to, co jest w tej chwili najbardziej potrzebne, w tym leki dla zwierząt.

Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie,

Zapraszam też serdecznie na fundacyjną Wigilię, która odbędzie się w Nowej Studnicy w dniu 16 grudnia, do stołu zasiadamy o godzinie 17.

FUNDACJA BENEK

ADRES, NA JAKI MOŻNA PRZESYŁAĆ PACZKI:
Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce tel: 506 349 596

ŚWIĄTECZNA PACZKA

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o ich dalszych losach

Ratuj konie przed rzeźnią, wesprzyj akcję i dokonaj darowizny z tytułem „Święta”
numer konta:
23102040270000110216926564