Zapałka nowe wieści

Zapałka zakończyła już kwarantannę i dołączyła do kucykowego stada. Jest po wizycie lekarza i kowala. Została odwszona i odrobaczona. Klacz miała ropę w kopycie, który powodował dużą bolesność i kulawiznę. Ropień został oczyszczony, na chwilę obecną leczenie dobiegło końca, a kulawizna niemal całkowicie ustąpiła, co bardzo nas cieszy. Zapałka jest żywa i energiczna. Taka mała rakieta, która musi wszędzie wejść i wszystko zobaczyć 😉
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla niej. Podarowaliście jej życie i leczenie. Wygrała dobre życie.
Zapałkę można poznać osobiście przyjeżdżając do naszego i Waszego ośrodka w Nowej Studnicy. Serdecznie zapraszamy. Można jej przywieźć jabłuszka czy marchewki. Na pewno nie pogardzi, bo jedzenie to zdecydowanie jest to, co Zapałka lubi. Bardzo!
Przypominamy, że w Nowej Studnicy już działa wolontariat i jeśli ktoś z Was ma czas, chęci i możliwości to zapraszamy do nas w sobotę i niedzielę w godzinach 10-16. Przy budowaniu ogrodzeń, wiat, sprzątaniu, skręcaniu, malowaniu przydadzą się każde ręce.
Zapraszamy!

👉 Adres to:
Fundacja BENEK
Nowa Studnica 12
78-640 Nowa Studnica
tel: Michał Bednarek 506 349 596

• Więcej o Zapałce KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”