Włóczykij w wiosennej odsłonie

dziś przychodzę do Was ze zdjęciami Włóczykija, konia, którego uratowaliście na początku listopada. Jak widać mimo swojej wady, radzi sobie doskonale. Chętnie się rusza, dużo biega i nie wygląda na to, by zarwane plecy, w jakikolwiek sposób mu na ten moment przeszkadzały.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za pomoc dla tego cudownego konia. Włóczykij rozgląda się za opiekunami wirtualnymi. Jeśli chciałbyś go wspierać – zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@fundacjabenek.pl

Historia Włóczykija: KLIK

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

Pamiętaj, że możesz pomóc Włoczykijowi poprzez stały sponsoring.

Na czym to polega? Opis niżej:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania Włóczykija to 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na niego, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u nich słychać.
  • Gdybyś zdecydował/-a się pomagać w jego utrzymaniu, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla Włóczykija”

wŁ