Twoje 1,5% podatku może wiele!

Szanowni Państwo, do końca kwietnia trwa rozliczanie PITów. To czas gdy możecie wesprzeć uratowane przez siebie zwierzaki, przekazując 1,5% podatku na rzecz Fundacja Benek Organizacja Pożytku Publicznego Krs0000794938

Dzięki 1,5%:

– utrzymujemy zwierzęta

– zapewniamy leczenie i opiekę kowalską

– prowadzimy niezbędne prace by wiaty, stajnie, wybiegi i woliery były w dobrym stanie, bezpieczne i wygodne dla zwierząt

– budujemy ogrodzenia by zwierzęta miały jeszcze więcej miejsca

– opłacamy media (prąd i wodę)

– opłacamy osoby, które wykonują konieczne prace

– kupujemy paliwo do traktora i innych maszyn, które pracują na terenie Benkowa

– karmimy i sterylizujemy koty wolnobytujące

– prowadzimy bezpłatne terapie kontaktowe dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, w tym hippo i onoterapie

– prowadzimy zajęcia edukacyjne w szkołach i na terenie Benkowa

i wiele, wiele innych by świat w którym wszyscy żyjemy był lepszym miejscem. Dla wszystkich.

Ośrodek w Nowej Studnicy to dom zwierząt. Tu znalazły schronienie te najbardziej potrzebujące. Tu są bezpieczne. To ziemia należąca do nich i nawet jeśli by zabrakło mnie – to one nadal tu będą, bo są u siebie. Benkowo powstało z miłości do zwierząt, z Waszego zaufania do tego co robię, z Waszych darowizn – więc to również i Wasze miejsce na ziemi. Proszę dbajmy o to, by te pokrzywdzone przez los zwierzaki, nadal miały zapewnioną dobrą opiekę.

Zachęcam do przekazania 1,5% podatku na rzecz zwierząt, które wspólnie ratowaliśmy. Wystarczy wpisać w odpowiedniej rubryce KRS0000794938, by je wesprzeć.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”