Tuptuś dziękuję za pomoc

Chciałbym z całego serca podziękować za wsparcie dla Tuptusia. Wasza pomoc okazała się nieoceniona, a dzięki niej Tuptuś ma teraz szansę na dalsze życie, leczenie i rekonwalescencję. Jest bezpieczny.

Tuptuś jest w Nowej Studnicy, zakończył już kwarantannę i dołączył do wybiegu, na którym rządzą maleńka Zuzia i lamuś – Ludwik. Ta dwójka przyjaciół przygarnęła go pod swoje skrzydła. Dogadali się bez problemu, jedzą razem, razem spacerują, choć nie ma co ukrywać, że gdy wejdzie się na ich padok, Zuzia natychmiast przejmuje dowodzenie uznając, że to jej się należy wszystko, co najlepsze (a właściwie najsmaczniejsze ;)).

Dzięki waszemu wsparciu możemy teraz zapewnić Tuptusiowi odpowiednią opiekę medyczną oraz kowalską. Tuptuś jest już po korekcji kopyt, jest duża poprawa, znacznie lepiej i chętniej chodzi, ale nie ma co ukrywać, to koń, który będzie wymagał dalszego, wielomiesięcznego leczenia. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy jego stan poprawi się na tyle, że będę mógł przyjść do Was z filmem jak galopuje. Bardzo bym chciał aby udało mu się na tyle pomóc.

Szanowni Państwo, brakuje ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność za to, co zrobiliście dla Tuptusia i innych zwierząt. Dziękuję po stokroć i zachęcam do objęcia Tuptusia adopcją wirtualną. Można też Tuptusia wesprzeć przekazując 1,5% podatku, wystarczy wpisać KRS0000794938 – cel szczegółowy Tuptuś. Dla niego każda pomoc jest bardzo, bardzo ważna. Chcesz zostać jego opiekunem wirtualnym, napisz na: kontakt@fundacjabenek.pl Zapraszam!

Dziękuję za pomoc

Można zaopiekować się Tutusiem na odległość – poprzez adopcję wirtualną!

Na czym to polega? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania konia to 700 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na któregoś z nich, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u nich słychać.

• Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu Karino, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni na rzeź”