URATOWALIŚCIE TUPTUSIA

JEST W TRAKCIE LECZENIA

03.03.2024 Szanowni Państwo,

Chciałbym z całego serca podziękować za wsparcie dla Tuptusia. Wasza pomoc okazała się nieoceniona, a dzięki niej Tuptuś ma teraz szansę na dalsze życie, leczenie i rekonwalescencję. Jest bezpieczny.

Tuptuś jest w Nowej Studnicy, zakończył już kwarantanne i dołączył do wybiegu, na którym rządzą maleńka Zuzia i lamus – Ludwik. Ta dwója przyjaciół przygarnęła go pod swoje skrzydła. Dogadali się bez problemu, jedzą razem, razem spacerują, choć nie ma co ukrywać, że gdy wejdzie się na ich padok, Zuzia natychmiast przejmuje dowodzenie uznając, że to jej się należy wszystko, co najlepsze (a właściwie najsmaczniejsze ;)

Dzięki waszemu wsparciu możemy teraz zapewnić Tuptusiowi odpowiednią opiekę medyczną oraz kowalska. Tuptuś jest już po korekcji kopyt, jest duża poprawa, znacznie lepiej i chętniej chodzi, ale nie ma co ukrywać, to koń, który będzie wymagał dalszego, wielomiesięcznego leczenia. Mam nadzieję, że za kilka miesięcy jego stan poprawi się na tyle, że będę mógł przyjść do Was z filmem jak galopuje. Bardzo bym chciał aby udało mu się na tyle pomóc.

Szanowni Państwo, brakuje ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność za to, co zrobiliście dla Tuptusia i innych zwierząt. Dziękuję po stokroć i zachęcam do objęcia Tuptusia adopcją wirtualną. Można też Tuptusia wesprzeć przekazując 1,5% podatku, wystarczy wpisać KRS0000794938 – cel szczegółowy Tuptuś. Dla niego każda pomoc jest bardzo, bardzo ważna. Chcesz zostać jego opiekunem wirtualnym, napisz na: kontakt@fundacjabenek.pl Zapraszam!

z tytułem „Leczenie dla Tuptusia”
numer konta:
23102040270000110216926564

Leczenie dla Tuptusia

1400 zł warte jest życie Tuptusia. Tyle jest warte jego ciało wykorzystywane bez umiaru, bez rozsądku. Tyle są warte poprzerastane kopyta, nastroszona sierść, smutek w oczach i brak nadziei. Sam sobie nie może pomóc, bo choć przez te wszystkie lata, gdy wiernie służył człowiekowi, zarobił wielokrotność 1400 zł, nie ma pieniędzy. Wszystko zabrali ludzie, na których robił, a gdy przestał przynosić zysk, nie było nikogo, kto okazałby mu odrobinę empatii i litości.

Proszę Was o pomoc dla Tuptusia, dziś trzeba się za niego rozliczyć. Potrzebne będą też pieniądze na RTG, diagnostykę, wizyty weterynarza i kowala. Na dobre pasze, suplementy, na dobre życie.

Tutuś nigdy na nikogo już nie zarobi, ale wśród naszych staruszków może mieć jeszcze dobre, spokojne życie. Nie odwracajmy się od niego.

Dziękuję za pomoc

Uratowany 22.02.2024