Grosik bezpieczny dzięki Waszej pomocy

chcę Wam podziękować za uratowanie kucyka Grosika. Udało się ocalić życie tego niewinnego zwierzęcia, które miało zostać zakończone w rzeźni. Jego poprzedni właściciel bez żadnych oporów sprzedał go handlarzowi, tym samym wydając na niego wyrok śmierci.

Dzięki Wam Grosik żyje, został już odebrany od handlarza, ale widać, że ostatni czas odcisnął na nim swoje piętno. Zobaczcie jak na zdjęciach z transportu do Benkowa nie wierzy jeszcze, że uciekł śmierci. To minie. Jestem przekonany, że po kwarantannie, gdy dołączy do stada ocalonych już przez Was zwierząt, odzyska radość i nabierze zaufania do ludzi. Potrzebuje czasu, by zrozumieć, że nic mu już nie grozi.

Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie dla Grosika. Żyje, bo mu pomogliście.

Jeśli nie będzie przeciwwskazań, Grosik za jakiś czas będzie się rozglądał za domem adopcyjnym. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszam do kontaktu – wiele naszych kucyków szuka super opiekunów.

Dziękuję za pomoc

Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni na rzeź”