Talarek nowe wieści

Za miesiąc minie rok jak uratowaliście małego staruszka Talarka. Właściciele skazali go na rzeź z powodu zaawansowanego wieku. Zanim trafił pod nasze skrzydła nie miał najlepszego życia. Przyjechał do nas ze zdeformowanymi, ochwaconymi kopytami, zawszony, zarobaczony i apatyczny. Walka o niego nie była łatwa, a i był taki moment, że myśleliśmy, że to już czas pożegnań. Na szczęście udało się go postawić na nogi, a dziś ten chwilę temu ledwo żywy konik, ma się świetnie. Jest w bardzo dobrej kondycji i nie wygląda na swój wiek. A i pokaże jeszcze i spód kopyt i zęby jak trzeba 😉 Sama słodycz 🙂 Mamy nadzieję, że będzie z nami jeszcze wiele, wiele lat.

Jeśli chcesz go poznać osobiście, zapraszamy w weekend do Studnicy. Talarek wraz z Toresem to tu kierownicy imprezy. Przyjmują pokłony i jabłka  od 10 do 16.
A teraz już zapraszamy na film.

• Historia Talarka KLIK

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”