Szara – nowe wieści

Szanowni Państwo, jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc dla Szarej. To przesympatyczna staruszka. Bardzo grzeczna, kontaktowa i miła. Ma niezmierzone pokłady cierpliwości do innych zwierząt i do ludzi dużych i tych zupełnie małych.

Jest już po wizycie lekarza. Ma podrażnione oczy, zostało wdrożone leczenie, mamy nadzieję, że za kilka dni po łzawieniu nie będzie śladu. Została odwszona, przed nią odrobaczenie. Ma apetyt, bardzo lubi marchewki i jabłka. Z każdym dniem jest też silniejsza, dużo spaceruje, zdarza jej się podkłusowywać po smakołyki. Mamy nadzieję, że przed Szarą wiele lat dobrego życia.

Bardzo Wam dziękujemy za pomoc dla tej cudownej ośliczki. Ona żyje dzięki Wam.

Ale to nie koniec dobrych wieści. Wszystko wskazuje na to, że niebawem Szara będzie mogła rozglądać się za dobrym domem adopcyjnym. Za najlepszym. A do tego domu najchętniej zabrałaby ze sobą Pętelkę. Dziewczyny się zaprzyjaźniły i polubiły, na pewno nie miałaby nic przeciw, by zamieszkać razem. Osiołki to zwierzęta stadna, najlepiej się czują we własnym towarzystwie.
Dziewczyny oczywiście tylko jako zwierzaki do towarzystwa, bez możliwości użytkowania.

👉 Masz pytania? Zadzwoń: 506 349 596 Michał

👉 Szara – KLIK
👉 Pętelka – KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”