Słomka uratowana! Dziękujemy

przed Wami Słomka, chora na ochwat klacz, która otrzymała od Was życie.
Słomka jest koniem schorowanym. Zdeformowane, bardzo długo nierozczyszczane kopyta doprowadziły do uszkodzenia kości, a co za tym idzie, kulawizna jest trwała. Koń niestety nigdy nie wróci do pełnej sprawności, ale dzięki pomocy kowala, lekarza, właściwej diecie, korekcji kopyt i suplementom, ma szansę na życie bez bólu i cierpienia. Słomka został już odwszona i odrobaczona. Przed nią badania krwi i szczepienia. I co najważniejsze, dobre życie. A to wszystko dzięki Wam. Dziękujemy.

Na tą chwilę Słomka przebywa w zaprzyjaźnionej stajni koło Warszawy. Ze względu na zmiany ochwatowe, nie chcieliśmy obciążać jej długim transportem. Odbędzie tam kwarantanne i będzie miała wykonaną diagnostykę.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za pomoc dla Słomki, jeśli ktoś z Was chciałby jej podarować kantarek, witaminy czy suplementy, prosimy o mail, podpowiemy co jej się przyda.

Zapraszamy na film oraz do oglądania zdjęć ze Słomką. Niebawem więcej wieści o tym, co u niej słychać.

• Historia Słomki KLIK

z tytułem „Wsparcie dla Słomki”

Wspieram Słomkę

Wspieram Słomkę