Staruszka Celinka pozdrawia z adopcji

oto Celinka, klacz, która latami służyła całą sobą ludziom. Trafiała z rąk do rąk, aż w końcu wylądowała w stajni handlarza, którzy wywozi konie do ubojni.

Tylko Wasza determinacja sprawiła, że Celinka nie trafiła na hak. To Wasza zasługa, że teraz ta doświadczona życiowo klacz zyskała nową szansę.

Wykorzystała ją w pełni, bo dzięki temu, że trafiła pod nasze skrzydła przykuła wzrok swojej adopcyjnej opiekunki.

Celinka ze swoją przyjaciółką pozdrawiają!

Jej historia: TUTAJ

Podpisz PETYCJĘ, aby konie w Polsce miały status zwierzęcia towarzyszącego.

Dziękuję, że jesteście ❤️❤️❤️

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊Lub zadzwoń do mnie (506 349 596 – wyślij SMS, jeśli nie odbiorę).

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”