Karino się zadomowił

minęło raptem kilka miesięcy od dnia, w którym zmieniliście tor losu Karino. Jest jeszcze dzieciakiem, choć może bardziej nastolatkiem 😉. Bywa, że konie, które przybywają do Benkowa potrzebują długich miesięcy, aż poczują, że to naprawdę ich dom. Karino nie zalicza się do tego grona, on się już zadomowił tak, jakby sianko skubał od urodzenia u boku Kulki i wujka Mariana.

To wszystko dzięki Wam. Zobaczcie jaki spokój z niego bije. A jak już konie wejdą na pastwiska, oj, podejrzewam, że będzie brykania co niemiara ☺️.

Dziękujemy Wam za to, że jesteście! ❤️❤️❤️
Jego perypetie: KLIK

PS.

Karino jest też koniem, którym można zaopiekować się wirtualnie – zapraszam do takiej formy wsparcia.

Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu Karino lub innego mieszkańca Benkowa, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegół

Można zaopiekować się Karino na odległość – poprzez adopcję wirtualną!

Na czym to polega? Opis niżej:
  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania konia to 700 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na któregoś z nich, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u nich słychać.

• Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu Karino, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni na rzeź”