Rysiek jest już bezpieczny!

Jak Wam mija długi weekend? Mamy nadzieję, że spędzacie miło czas i chociaż troszkę odpoczniecie od codziennych obowiązków 😊
Dzisiaj przychodzimy do Was ze zdjęciami uratowanego niedawno osiołka Ryśka. Dzięki Waszemu ogromnemu wsparciu udało się go ocalić i jest już bezpieczny w Benkowie. Po obowiązkowej kwarantannie, kontroli weterynarza i kowala dołączył do naszego stadka osiołków. Powoli poznaje nowe miejsce i nawiązuje nowe znajomości.
Rysiek jest jeszcze trochę nieśmiały i zestresowany całą sytuacją więc trzyma się od nas na dystans. Jest to całkowicie zrozumiałe i normalne – po tym co przeszedł potrzebuje czasu aby dojść do siebie i poczuć się bezpiecznie. Teraz czeka go już tylko bezpieczeństwo, troskliwa opieka no i oczywiście dużo świeżego sianka i pysznych marchewek! Mamy nadzieję, że już w krótce poczuje się u nas jak w domu i zrozumie, że może nam zaufać.

Jego historię poznacie tutaj…

Dziękujemy każdemu kto zaangażował się w sprawę Ryśka. To dzięki Wam to wszystko jest możliwe! ❤️

Dziękuję za wsparcie.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”