Pomogliście Sarze

Sara jest ofiarą ostrzału rakietowego. Odłamek uszkodził jej przednie łapki na tyle poważnie, że wisiały one już tylko na skórze. Sunia trafiła pod opiekę schroniska w Charkowie, które – dzięki Wam – wspieramy karmą, materiałami opatrunkowymi, jedzeniem i artykułami dla ludzi, a także finansowo.

Sara przeszła operację, musiała mieć amputowane łapki. Jest nadal pod opieką lekarzy, jej stan jest stabilny, a rany pomału się goją. Ma dobry apetyt i zaczyna też z mniejszą obawą patrzeć na ludzi. Na początku chowała się w kąt byle tylko nie mieć styczności z człowiekiem, dziś jest nadal ostrożna, ale dzięki cierpliwości i trosce ze strony opiekunów, powoli zaczyna ufać ludziom..

W imieniu Sary, wolontariuszy i weterynarzy oraz swoim, serdecznie Wam dziękujemy za wparcie dla suni. Przyczyniliście się do tego, że mimo trwających działań wojennych, mogła przejść operację, być leczona i nadal ma bardzo dobrą opiekę. Uratowaliście jej życie.

I na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość, z informacji, jakie otrzymaliśmy z Charkowa, wiemy też, że po zakończeniu pojedzie do swojego nowego domu, który już na nią czeka.

Więcej o Sarze KLIK

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o darowizny
z tytułem “Psy z Ukrainy”
numer konta: 23102040270000110216926564