Za dzieciaka nie chciało mi się nosić aparatu na zęby. A teraz każda marchewka to wyzwanie.

Podaruj 1% swojego podatku

Twój 1% podatku – to 100% pomocy dla zwierząt!

 

Szanowni Państwo, chcielibyśmy przypomnieć, że trwa okres rozliczeń podatkowych, a Fundacja Benek jest Organizacją Pożytku Publicznego, tym samym możecie przekazać na rzecz naszych podopiecznych 1% swojego podatku. ❤️ Nasz KRS0000794938 ❤️

Wspólnie z Wami ratujemy zwierzęta, pomagamy ludziom, edukujemy. Prowadzimy ośrodek w Szewcach koło Poznania. Każdego dnia staramy się zmieniać świat na lepsze. Ratujemy, leczymy, rehabilitujemy, szukamy dobrych domów. Z nami zostają te najbardziej chore i dziadki jak Florian, który jest na zdjęciu. Benkowo to ich bezpieczne schronienie, a my dbamy o to, by każdy z podopiecznych miał możliwie najlepszą opiekę. Wasze wsparcie to ich jedzenie w misce czy żłobie. To siano, owies, karma dla psów, kotów czy innych mieszkańców ośrodka. Bo to Wy je karmicie, za co każdego dnia jesteśmy Wam wdzięczni. Nie mamy żadnych dofinansowań, działamy, bo wiele osób uznało, że warto wesprzeć właśnie nas.

Wasz 1% to czasem kilka złotych. Ale nawet te kilka złotych to dla nas realna pomoc. Jeśli Ty przekażesz dla zwierzaków 1%, zrobi to również on, ona, i jeszcze wiele innych osób, zwierzęta otrzymają to, co dla nich najcenniejsze. Życie, poczucie bezpieczeństw i godne warunki.

Prosimy z całego serca, jeśli możecie, pamiętajcie o nas, rozliczając podatek. A jeśli zapomnicie naszego KRSu to pamiętajcie, by przekazać 1% innej, czekającej na pomoc organizacji. Bo najważniejsze, żeby ktoś dostał szansę od Was. Bo nawet ta podarowana złotówka zmienia świat na lepsze.

 

 

WAŻNE! Darowizny na cele pożytku publicznego podlegają odliczeniu do wysokości stanowiącej 6% dochodu uzyskanego w danym roku podatkowym. Tym samym przypominamy, że możecie Państwo skorzystać z tej formy odliczeń ponieważ nasza organizacja uzyskała status organizacji pożytku publicznego.

 

 
 

AZYL BENKOWO
Działamy od 11 lat. Uratowaliśmy setki zwierząt. Prowadzimy warsztaty terapii zajęciowej w 31 placówkach, a w naszym ośrodku w Szewcach również hipoterapię, onoterapię i zajęcia edukacyjne. Nie zatrudniamy żadnego pracownika, wszystkie prace wykonujemy sami, bądź dzięki wsparciu naszych cudownych wolontariuszy.

Fundacja Benek

numer konta: 23 1020 4027 0000 1102 1692 6564

ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce
swift BPKOPLPW – iban PL
 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca!