Zaopiekuj się Piotrusiem wirtualnie

Ponad rok temu ocaliliście osiołka, którego nazwano Ponurym Piotrusiem. Osierocony, gdy miał ledwie kilka tygodni, nie zaznał radości życia, nie miał przyjaciół i ich nie szukał, mama nie zdążyła go nauczyć życia wśród innych osiołków.

Dziś możemy już śmiało odłożyć do archiwów tę ksywkę. Piotruś już nie jest ponurakiem, wręcz przeciwnie. Na początku roku mogliście się przekonać, że chętnie zaopiekował się Orzeszkiem i Kubusiem. Cieszymy się bardzo z takich metamorfoz, w końcu czy osiołek, czy człowiek, czy psiak, czy krowa, uczucia ma każdy z nas.

To dzięki Waszej pomocy Piotruś teraz każdego dnia się przekonuje, jak fajnie osiołkiem być.

Piotruś jest też jednym z naszych podopiecznych, których można adoptować wirtualnie. Można aktywnie uczestniczyć w jego codzienności, ale na odległość.

Adopcja wirtualna to regularne, comiesięczne wsparcie w utrzymaniu swojego wybranka:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania Piotrusia sięga 350 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na niego, otrzymasz od nas regularnie filmy, zdjęcia oraz informacje, co u Piotrusia słychać.

• Gdybyś chciał pomagać w utrzymaniu osiołka Piotrusia, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc!

Jego historię znajdziecie TUTAJ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”