Dziękujemy za odwiedziny! Uwaga! Strasznista impreza już w sobotę!

Wspaniali goście!
Dziękujemy za ostatnie odwiedziny w miniony weekend. Cieszymy się, że przybyliście mimo niesprzyjającej pogody.
Wiemy, że wyprawa na „koniec świata” jest wyzwaniem, trzeba się do nas przedzierać leśnymi duktami, ale czyż to nie wspaniała przygoda? Joanna Chmielewska, polska pisarka kryminałów z komediowym zacięciem, nawet poświęciła tzw. bocznym drogom jedną ze swoich powieści.

Któż wie, co nas spotka w drodze do Benkowa? Może jakaś sowa nad głowami przeleci? A może to nie ptak? Czy to nie mignął spiczasty kapelusz? A co to?🔍 Badyl?🔭
Chwila, chwila… No przecież! To już w najbliższą sobotę, tj. 28 października, czekamy na Was w Benkowie z Halloweenową imprezą!
Duchy, upiory i nocne mary szykują dla Was nie lada atrakcje. 🧝‍♂️🧌 Włosy staną dęba! To gwarantowane!

W planach wiele atrakcji dla najmłodszych i tych trochę starszych też! Pamiętajcie o konkursie na przerażające lampiony z dyń (przywieźcie swoich dzieł, ile dusza zapragnie). Nasza lama ze zdjęcia powyżej reklamuje swoje zęby na wzór do wycinania.

Poszukamy słodyczy🍭, poćwiczymy danse macabre 💃 i rzucimy zaklęć masę z czarownicą🧙. Czeka na Was wiele innych atrakcji – przybywajcie!

Wstęp wolny, chociaż z małym haczykiem – wszelkie kostiumy straszne🧛‍♂ i nie tylko – obowiązkowe 😁😉
👉 Chwytajcie za swoje miotły 🧙‍♀️ i rezerwujcie termin.

Link do wydarzenia na naszym facebooku: KLIK

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego weekendu i do zobaczenia za 4 dni! :-

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”