Pilne! Schronisko w Charkowie po bombardowaniu

Pilne! Wczoraj w Charkowie trwało intensywne bombardowanie. Ucierpiało też schronisko. Jeden z budynków został całkowicie zniszczony, pod jego gruzami zginęło 5 psów. Cztery inne budynki zostały uszkodzone, przez rozerwane ogrodzenie uciekło 5 psów. Kolejnych 6 psów jest rannych. Na terenie leżą połamane drzewa, fragmenty murów. Wolontariusze sprzątają, naprawiają szkody. Te niebywale dzielne kobiety nie poddają się. Zostają tam nadal z psami. Dla nich. Musimy im pomagać!

Jutro wieziemy kolejną dostawę karmy dla schroniska w Charkowie. Zostanie ona złożona w umówionym miejscu we Lwowie, skąd obierze ją transport zorganizowany przez schronisko w Charkowie. Jeśli ktoś z Was jeszcze chciałby się dołączyć do pomocy, będziemy bardzo wdzięczni. Potrzebna jest karma psia, kocia, potrzebne jest jedzenie dla ludzi i powerbanki. Wszystko można dostarczać do naszego ośrodka w Szewcach. Można też dołożyć grosz do naszej zbiórki. Z uzbieranych środków dokupujemy potrzebne rzeczy i przekazujemy również pieniądze do schroniska.

z tytułem “Pomoc dla zwierząt z Ukrainy”
numer konta: 23102040270000110216926564

Adres banku
PKO Bank Polski SA Oddział 1 w Swarzędzu