Karma dotarła do Charkowa

Szanowni Państwo, w imieniu swoim oraz zwierząt i opiekunów ze schroniska w Animal Shelters w Charkowie składamy Wam podziękowania za pomoc. Karma, którą dowieźliśmy do Lwowa została odebrana przez wolontariuszy, którzy przetransportowali ją do schroniska. Jednocześnie, dzięki Wam, wsparliśmy schronisko w Charkowie finansowo. Dziś również przesyłamy im kolejne środki finansowe na karmę, a już jutro rusza kolejny transport do Lwowa. Jak poprzednio odbiorcą będzie schronisko w Charkowie. Karma zostanie złożona w umówionym miejscu, skąd jak poprzednio odbiorą ją wolontariusze. Wraz z karmą dla zwierząt jadą też leki dla zwierząt oraz pomoc dla opiekunów. Wieziemy jedzenie, powerbanki.

Szanowni Państwo, bardzo Wam dziękujemy za pomoc. Bez Was nie bylibyśmy w stanie pomagać tym ludziom i zwierzętom. Dziękujemy z całego serca za wsparcie.

Więcej informacji tutaj

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty z tytułem
“Pomoc dla zwierząt z Ukrainy”

numer konta: 23102040270000110216926564