Perełka bezpieczna! Dziękuję!

Szanowni Państwo,
Perełka bezpieczna i już została przewieziona do pensjonatu dla koni, w którym przez najbliższy czas będzie odbywała kwarantannę. Dzisiaj zostanie już odrobaczona – to podstawowy zabieg, dzięki któremu będzie mogła za jakiś czas dołączyć do stada dzieciaków bez obawy, że zarazi je pasożytami. Przed nią kolejno badanie ogólne, drugie odrobaczenie, szczepienia oraz, za jakiś czas, wizyta kowala.

Bardzo Wam dziękuje za ratunek dla małej Perełki, bez Waszego wsparcia ta malutka klacz nie miałaby żadnej szansy na życie. Żyje, bo wiele osób uznało, że warto jej pomóc, za co jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję!

Przypominam, że Perełka po kwarantannie będzie uczyła się tego, czego taki maluszek może się uczyć i będzie też pomału rozglądała się za dobrym domem. Takim na zawsze. Jeśli kochasz konie, masz możliwość dać jej dom, zapraszam do kontaktu.
Adopcja jest oczywiście bezpłatna, koń musi mieć zapewnione odpowiednie warunki (najchętniej chów wolnowybiegowy, ewentualnie boks + wybieg) oraz towarzystwo innego konia.

Michał Bednarek
tel 506 349 596

Może masz możliwość podarowania domu adopcyjnego któremuś z naszych podopiecznych? Kliknij poniżej i dowiedz się więcej 😊Lub zadzwoń do mnie (506 349 596 – wyślij SMS, jeśli nie odbiorę).

Nie dysponujesz możliwością przygarnięcia konia pod swoją bezpośrednią opiekę, ale chciałbyś aktywnie uczestniczyć w życiu swojego benkowego ulubieńca? Mamy dla Ciebie rozwiązanie w formie comiesięcznego wsparcia w wybranej przez siebie kwocie. Dowiesz się więcej o tej formie pomocy klikając niżej:

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla koni na rzeź”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa