Pajda – nowe wieśći

Dziś nowe filmy i wiadomości o Pajdzie. To koń, którego kilka dni temu odkupiliśmy od handlarza dzięki Waszemu wsparciu. Pajda nie jadała, pokładała się, handlarz nie chciał jej trzymać z obawy, że padnie. Nie chciał też leczyć, bo po podaniu leków koń nie może zostać zabity na mięso. Uratowaliście ją w jednej chwili. Dziękujemy kolejny raz.

Klacz jest po diagnostyce. Badania krwi wykazały stan zapalny oraz problemy z wątrobą, ale nie są one na tyle poważne, by doprowadzały do niejedzenia czy pokładania się.

Lekarze nie są w stanie postawić jednoznacznej diagnozy co jej dolega. Koń jest cały czas pod obserwacją. Przez pierwszy okres otrzymywała leki oraz kroplówki. Na ten moment jej apetyt znacznie się poprawił, chętnie je, przestała się też pokładać. Jest też duża zmiana w jej zachowaniu. Jest zainteresowana otoczeniem, żywa, kontaktowa. I bardzo miła.

Prosimy o trzymanie kciuków za Pajdę, a my będziemy Was na bieżąco informowali o tym, jak zmienia się sytuacja. Mamy nadzieję, że najgorsze już za nią i kolejne dni będą przynosiły jeszcze lepsze wieści.

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Pomoc dla Pajdy”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Pajdy

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jej dalszych losach

Bardzo DZIĘKUJEMY za każde wsparcie.

Pomoc dla Pajdy