Franio ex Dyzio uratowany. Dziękujemy!

Szanowni Państwo,

zapraszamy na film z kolejnym uratowanym dzięki Wam konikiem. Tym razem poszczęściło się kucykowi, którego handlarz nazywał Dyzio, a który u nas, na nową drogę życia, otrzymał nowe imię – Franio. Bardzo Wam dziękujemy za ratunek dla niego.
Franio ma dużą ranę na prawej zadniej nodze z tzw. dzikim mięsem. Weterynarz przeprowadzi zabieg usunięcia i oczyszczenia rany, mamy nadzieję, że szybko uda się to wygoić, choć zapewne blizna pozostanie już na zawsze. Niestety to nie jest jedyny problem tego kucyka. Jego staw kolanowy w lewej nodze nie działa prawidłowo, a co za tym idzie, tu również będzie konieczny zabieg, ale zostanie on wykonany dopiero po wygojeniu rany.

Franio ex Dyzio to młody ogierek o bardzo miłym usposobieniu. Jest urodziwy, kontaktowy i delikatny. Mamy nadzieję, że po zakończeniu leczenia maluszek będzie mógł spokojnie żyć w Benkowie, a kto wie może i znajdzie wspaniały adopcyjny, w którym już do końca życia będzie wiódł dobre, beztroskie życie.

Serdecznie dziękujemy za pomoc dla Frania. To dzięki Wam, zamiast skończyć życie w ubojni, przyjechał do nas i ma zapewnione leczenie oraz troskliwą opiekę. Dziękujemy po stokroć.

Nadal można Frania wspierać. Koń wymaga kilkutygodniowego leczenia i regularnych odwiedzin weterynarza. Przydałaby mu się również witaminy dla młodych, rosnących koni. Za każde wsparcie będziemy bardzo wdzięczni.

  • Historia Frania ex Dyzia KLIK

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Pomoc dla Frania”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Frania

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o jego dalszych losach

Bardzo DZIĘKUJEMY za każde wsparcie.

Pomoc dla Frania