Ogłaszamy konkurs na imię dla konia z Pajęczna

Za kilka dni przyjedzie do Benkowa prawie ślepy koń, którego uratowaliście przed rzeźnickim nożem. Niestety on nie ma imienia. Jest po prostu koniem z Pajęczna. Ale przecież nikt nie będzie go wołał po stajni – hej, koniu z Pajęczna. Potrzebne jest mu imię. Chcielibyśmy ogłosić taki mały konkurs na imię dla niego. Jest tu załączony filmik, żeby łatwiej było je wybrać. Wiadomo, że musi pasować do wyglądu. Pamiętajcie też, że jest ślepy na jedno oko, a na drugie niedowidzi. W komentarzach do posta na Facebooku wpisujcie proponowane Imię. Jeżeli podoba się Wam jakieś imię zaproponowane pod postem to dawajcie mu serce. W konkursie wygra imię, które będzie miało najwięcej serduszek. Link do konkursu na Facebooku znajduje się tu…….. Wiadomo, że jak konkurs to i musi być nagroda. Nagrodą będzie dyplom z podziękowaniami oraz pięknie wydrukowany folder ze zdjęciami konia z Pajęczna. Historię konia z Pajęczna znajdziecie tu…..

z tytułem „Koń z Pajęczna”

Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca. dla

Koń z Pajęczna

Koń z Pajęczna