Dziś to już kolejne podziękowania za pomoc przekazaną zwierzętom na Ukrainie

Pani Magda Galant pisze: „Dziś pojechał wreszcie transport paszy dla koni oraz karmy dla psów i kotów w DUŻEJ ilości a także derek dla koni!!! które Fundacja Benek i niezawodny Michał Bednarek przekazał dla Stadniny w Sumach Ksyusha Pinchukova. Michał sam do mnie zadzownił, że ma paszę dla koni do rozdysponowania bo wiedział że ta Stadnina prosiła mnie o pomoc. Artur Górniewski ogarnął transport z Polski do Lwowa do magazynu i dopakował jeszcze artykuły dla dzieci oraz użyczył swoich barków do dzisiejszego załadunku. Karma dla psów i kotów zostanie rozdysponowana w okolicach Sum dla najbardziej potrzebujących a pasza końska nakarmi prawie setkę koni w tej stadninie. Ksyusha wyśle nam relacje z Sum niebawem. DZIĘKUJĘ WAM W IMIENIU KSYUSHA!!!

Załączamy link do wpisu na Facebooku tu…..

z tytułem „Pomoc dla Ukrainy”

Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca. dla

Pomoc dla Ukrainy