Rozwiązanie konkursu na imię dla konia z Pajęczna. Mamy wybrane imię Lucky Wiedźmin.

Dziękujemy za duży odzew związany z wyborem imienia dla uratowanego przez Was konia z Pajęczna. Walka toczyła się na dwóch kontach Facebooka które prowadzimy. Na Fundacji Benek najwięcej głosów otrzymało imię Lucky, zaproponowane przez Panią Ewę Mirosz-Olech 11 serduszek. Na Stowarzyszeniu Benek najwięcej głosów otrzymało imię Wiedźmin, zaproponowane przez Panią Han Han – 9 serduszek. Nie wszyscy wiedzieli że głosujemy na dwóch kontach, stąd wynikło małe zamieszanie. Ale wszystko skończyło się dobrze. Uratowany przez Was koń ma podwójne imię Lucky Wiedźmin, które pasuje do niego jak ulał. Zwycięzcami konkursu są Pani Ewa Mirosz- Olech i Pani Han Han. Skontaktujemy się w sprawie dostarczenia nagrody. A my już czekamy z utęsknieniem na przyjazd Lucky Wiedźmina do Benkowa.

Historię Lucky Wiedźmina możecie śledzić tu…..

z tytułem „Lucky Wiedźmin”

Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca. dla

Lucky Wiedźmin