Nowy film z Basią i Maximusem

Basia i Maximus to konie, które uratowaliście chwilę temu. Aktualnie odbywają kwarantannę, ale za kilkanaście dni zostaną dołączone do stada, w którym, mam nadzieję, szybko się zaaklimatyzują.

Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękuję za pomoc dla zwierząt i przypominam, że w weekendy można nas odwiedzać w Nowej Studnicy.

Można poznać nas, zwierzęta, zobaczyć jak wygląda ośrodek. Można po prostu pobyć. Benkowo jest położone w środku lasu i choć dojazd leśnymi duktami nie jest najłatwiejszy, to na pewno rekompensują to widoki, przyroda oraz ocalone przez Was zwierzaki.

Zapraszam serdecznie do Nowej Studnicy. To tak samo Wasze miejsce na ziemi, bo powstało z Waszej pomocy i tylko dzięki Wam działa.

Tu sprawdzisz jak do nas dojechać:

Zobacz więcej o:
Maximusie TUTAJ
Basi W TYM MIEJSCU

Zobacz pod nagraniem jak można wesprzeć zwierzaki Benkowa.

Ponieważ nie prowadzimy hodowli koni ras tzw. rodzimych (czyli nie rozmnażamy), nie możemy liczyć na dotacje na utrzymanie ocalonych dzięki Wam zwierząt.

Adopcja wirtualna zwierząt stanowi nie tylko symboliczny gest, ale przede wszystkim realną pomoc w utrzymaniu tych istot. Wspierając fundację poprzez adopcję wirtualną, osoby chcące pomóc mogą zapewnić finansowe wsparcie na pokrycie kosztów utrzymania wybranego przez zwierzaka, który zostały wykupiony przed rzeźnią. Dzięki temu wirtualny opiekun bezpośrednio uczestniczy w zapewnieniu swojemu ulubieńcowi godnej opieki.

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu w formie adopcji wirtualnej, możemy kontynuować misję ratowania zwierząt w potrzebie, zapewniając im lepsze warunki życia i szansę na przeżycie oraz ratować kolejne. Napisz do nas, jeśli uznasz, że chciałbyś wspomóc utrzymanie np. Maximusa – kontakt@fundacjabenek.pl

Oferujemy również możliwość wspierania całego ośrodka, naszego Benkowa poprzez portal patronite.pl
Jeśli taka forma byłaby odpowiednia dla Ciebie – kliknij TUTAJ i zostań patronem naszych zwierzaków!

Podaruj 1,5% swojego podatku
Wpisz w zeznaniu podatkowym KRS 0000794938.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie na sianko dla Basi i Maximusa”