Najlepsze życzenia dla Was

chciałbym Wam z całego serca podziękować za zaufanie, za cierpliwość jaką macie do mnie i za wytrzymałość na moje wiadomości, sms, prośby. Od ponad 13 lat tworzycie przytulisko dla zwierząt, dla których zabrakło miejsca w świecie. Dzięki Wam dostają one to co najcenniejsze – życie ale i opiekę, troskę, zainteresowanie i miłość. Dzięki Wam Benkowo staje się dla nich domem. Często pierwszym dobrym domem w ich życiu, często też jedynym i ostatnim. To Wy sprawiacie dla nich każdego dnia cuda, dzięki Wam żyją, dzięki Wam istnieje Benkowo. I jakie bym dziś podziękowania nie napisał, to wszystko będzie za mało. Bo nie ma słów, które by oddały moją wdzięczność.

Chcę Wam też złożyć życzenia. Niech w Waszym życiu zawsze będzie wiosna. Niech każdy dzień będzie wypełniony radością. Niech nigdy Wam nie zabraknie zdrowia, miłości, przyjaciół i życzliwości. Życzę Wam abyście niczym się nie musieli martwić. I żyli pełnią życia, realizując swoje cele i marzenia.

Bardzo Wam dziękuję. Za to, że jesteście. Za wszystko.

Wszystkiego, co najlepsze dla Was,
z całego serca i ze wszystkich sił

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”