Marusia w trakcie leczenia

Marusia już od tygodnia mieszka w Nowej Studnicy. Jest w trakcie leczenia, wykąpana, czystsza. Robimy co w naszej mocy by wraz z zakończeniem kwarantanny mogła dołączyć do stada ośliczek. Ale by to się udało musi mieć zdrową skórę. Bardzo byśmy chcieli by w następny weekend mogła być już z pozostałymi, starszymi dziewczynkami. Marusia nie najlepiej znosi samotność, a w związku z leczeniem, niezbyt chętnie też podchodzi do człowieka. Gdy wchodzę na padok, stara się schować do stajenki. Staramy się jej nie stresować, bo wszystko wskazuje na to, że jednak jest źrebna. Przed nią jeszcze wizyta kowala, ale zabieg ten przeprowadzony będzie dopiero po dołączeniu Marusi do stada, bo obawiamy się, że teraz byłoby to dla niej zbyt wiele.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”