Lesio szuka najlepszego domu

Lesio to młody, około 6 letni wałach w typie hucuła. Inteligentny, kontaktowy i odważny. Ma około 140 cm w kłębie, nie kopie, nie gryzie, nie ma narowów. Do ludzi nieagresywny, w stadzie chętny do zabawy, niedominujący w stosunku do innych koni, raczej nisko w hierarchii, ale daje sobie rade.
Lesio został sprzedany na rzeź, najpewniej powodem był uraz lewego oka. Nie widzi na nie ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu.

Lesio chodzi pod siodłem w trzech chodach, jest koniem, który idealnie sprawdzi się jako przyjaciel wędrówek dla lżejszej osoby, jeżdżącej minimum na poziomie BOJ.

Jeśli szukasz przyjaciela na zawsze. Masz czas i możliwości by dać dom Lesiowi, zapraszamy do kontaktu.
Szukamy pasjonatów, dla których opieka nad zwierzakiem to przyjemność, a nie przykry obowiązek.

Aby ubiegać się o adopcję – musisz być pełnoletni.
Adopcja jest bezpłatna. Zwierząt nie można sprzedać ani rozmnażać.
Przed wyjazdem zwierzaka do nowego domu – umawiamy się na wizytę, by się poznać i porozmawiać.
Zaprosimy Cię również do nas, abyś poznał swojego nowego członka rodziny.
Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy.

By dowiedzieć się więcej zadzwoń do Michała – +48506349596 (jeśli nie odbiera – wyślij SMS)

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”