Kolejne dwa konie uratowane

Kilka tygodni temu dostaliśmy informację o starych koniach czekających na wyjazd do ubojni. Nie mieliśmy miejsca ani możliwości finansowych by je ocalić. Ze względu na okres wakacyjny, prowadzone działania, wojnę za progiem, nie widzieliśmy też żadnej szansy by udało się z powodzeniem przeprowadzić na nie zbiórki.

Na szczęście kolejny raz na naszą prośbę odpowiedzieli nasi przyjaciele z Austrii i ocalili te dwa zwierzaki, których los wydawał się już przesądzony. Michaela, która na początku czerwca wykupiła już w Polsce ogierka Moskito (pisaliśmy o tym tutaj ) podjęła się uratowania tych dwóch koni. Dzięki jej działaniu siwy wałach znalazł prywatny dom, a do pod skrzydła Michaeli trafiła gniada klacz, która otrzymała piękne imię Roszpunka.

Dziękujemy jej i osobom, które ją wsparły za ocalenie dwóch kolejnych koni. ❤️

z tytułem „Pomoc dla zwierząt”

Pomoc

Pomoc