Maleńka zgłasza się do adopcji wirtualnej

Szanowni Darczyńcy,

Czy wiecie, że nasza karłowata Maleńka (zwana Zuzią) totalnie rządzi w naszym ośrodku w Nowej Studnicy? Nie musi się nazywać Lannister (przyp. „Gra o Tron”), żeby dostać koronę🫅. Ściąga daniny od pozostałych rezydentów w postaci sianka, ale jest sprawiedliwą królową i wyskubuje tylko troszeczkę 🌾. Właśnie dziś szeptała Michałowi do ucha, że fajnie by było, gdybyśmy rzucili w świat niusa o jej gotowości na adopcję. Uwaga! Mały haczyk w tym tkwi, bo nasza Maleńka Królowa nie planuje opuszczać swojej posiadłości, dlatego mowa o adopcji wirtualnej 🤭.

 
  • Maleńką można adoptować wirtualnie. Całkowity miesięczny koszt jej utrzymania to 600 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Gdy wybierzesz swojego zwierzaka, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informację co u Twojego podopiecznego słychać.

  • Jeśli chciałbyś pomagać w utrzymaniu tej wyjątkowej gwiazdy, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
Dziękujemy, że jesteście z nami i ją ocaliliście przed niechybną śmiercią💔
 
 Michał Bednarek
tel. 506 349 596
 
  • Poznaj jej całą historię klikając TU.
 

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa