Maciejka uratowana. Dziękujemy!

Szanowni Państwo, z przyjemnością przedstawiamy Wam Maciejkę, starą spracowaną ośliczkę, która dzięki Waszej pomocy dostała właśnie szansę na nowe, lepsze jutro. Maciejka nie miała lekkiego życia co po niej widać. Zapadnięte plecy, koślawe kopyta, słaba kondycja to wynik wieloletniej eksploatacji. Po latach służenia człowiekowi, gdy już nie mogła ani pracować ani rodzić, została skazana na zabicie, bo w świecie zwierząt wykorzystywanych przez ludzi nie ma miejsca na emeryturę.

Maciejka dzięki Wam jest już bezpieczna. Nic jej już nie grozi. Jak przed każdym nowym zwierzakiem – kwarantanna, lekarz, wizyta kowala. O tym, jak się czuje i co u niej słychać więcej po badaniach, a dziś zapraszamy na film i do oglądania zdjęć tej ślicznej ośliczki.
Jeszcze raz dziękujemy za pomoc dla niej.

• Historia Maciejki KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”