Leosia pozdrawia z Benkowa

Szanowni Państwo, chcę Wam kolejny raz podziękować za uratowanie życia ośliczce Leosi. Jak pisałem wcześniej jest już bezpieczna w ośrodku w Nowej Studnicy. Została odrobaczona, odwszona, odwiedził ją już kowal. Bez problemu odnalazła się w stadzie uratowanych wcześniej osiołków i niebawem, wraz z całą ekipą ruszy na pastwiska – które nadal są w trakcie grodzenia. Więcej o pastwiskach dla osiołków dowiecie się W TYM MIEJSCU.

Bardzo Wam dziękuje za pomoc i zapraszam do odwiedzin w Nowej Studnicy. Można przyjechać w każdy weekend poznać Leosię i inne zwierzaki.

Leosia rozgląda się również za wirtualnym opiekunem. Napisz do nas na kontakt@fundacjabenek.pl

Jej historia: KLIK

Dziękuję, za każdą pomoc.

Na czym polega adopcja wirtualna? Opis niżej:

• Całkowity miesięczny koszt utrzymania osiołka to 350 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Leosię, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niej słychać.
  • Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu tego osiołka, prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Możesz wesprzeć utrzymanie Leosi oraz pozostałych zwierzaków Benkowa dołączając do zacnego grona PATRONÓW. Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej o naszym Patronite.

Pomóż odmienić los koni w Polsce – podpisz PETYCJĘ.

z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”