Nowe wieści od Frania

Były pytania o Frania więc o to i on. Dla tych, co u nas nowi, małe przypomnienie – to kucyk, który trafił do nas w sierpniu tego roku z rozległą raną nogi i narośniętym na niej dzikim mięsem.
Koń jest po zabiegu oczyszczenia rany i wycięcia tego, co narosło. Noga nadal jest w trakcie leczenia, a sama rana wymaga opatrunku, który ułatwia zabliźnianie i leczenie. Franio nie dość, że porósł już sierścią zimową to zgromadził nie lada zapasy tłuszczu. Tym samym przepowiadamy, że zima będzie długa i sroga 😉
Według lekarza leczenie idzie w dobrym kierunku, a koń czuje się dobrze, ma apetyt, jest też skory do zabawy. Gdy rana całkiem się zamknie, Frania będzie czekał jeszcze zabieg na staw kolanowy. Wtedy wróci mu pełna sprawność i będzie mógł się rozglądać za najlepszym domem.
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za ocalenie tego małego konika. ❤️❤️❤️

• Więcej o Franiu KLIK

z tytułem „Wsparcie dla zwierząt”