Balbina poleca się do adopcji

Minęły już 2 lata odkąd pomogliście ocalić życie Balbiny. Zanim trafiła do Benkowa znała tylko swoją małą oborę i nie wiedziała czym jest wiatr w grzywie.

Teraz ta piękność „plus-size” śmiga po pastwiskach w naszym nowym ośrodku (Nowa Studnica 12) i jest naszą stałą rezydentką. Łza się w oku kręci na wspomnienie jak bardzo bała się na początku wyjść z boksu i nie wiedziała, co to stado. Dziś to właśnie wśród innych koni i wysokich traw czuje się najlepiej. A nawet sobie plotkuje! I tak właśnie ostatnio srokaty Orlik (co zresztą zobaczycie na zdjęciu) przekazał jej wieści, że mamy tutaj też adopcję wirtualną. Balbina zastrzygła uszami, pokręciła z niedowierzaniem głową, bo jak to? Czyli może mieć ludzkiego opiekuna i nie zmieniać swojego już ustabilizowanego życia?

Ano może! Dlatego Balbina poleca się do adopcji wirtualnej.

Na czym to polega:

  • Całkowity miesięczny koszt utrzymania Balbiny to 800 zł, ale to od Ciebie zależy wysokość miesięcznego wsparcia. Dla naszych zwierząt ważna jest każda złotówka. Adopcja wirtualna wspiera utrzymanie, leczenie i opiekę kowalską wybranego konia. Jeśli zdecydujesz się na Balbinkę, będziesz od nas regularnie otrzymywał filmy, zdjęcia oraz informacje, co u niego słychać.

  • Gdybyś zdecydował się pomagać w utrzymaniu pogrubianej gniadoszki prosimy o mail na adres – kontakt@fundacjabenek.pl, a my przekażemy szczegóły.
  • Więcej o adopcji wirtualnej przeczytasz tutaj: https://fundacjabenek.pl/adopcja-wirtualna/
Jej historię poznasz TUTAJ.
 
Dziękujemy za każde wsparcie dla Balbiny ❤ ❤ ❤

Jeśli chcesz i możesz pomóc, prosimy o wpłaty
z tytułem „Wsparcie dla koni z rzeźni”
numer konta: 23102040270000110216926564

Fundacja BENEK, ul. Orzechowa 15, 63-004 Szewce

Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę
na nasze konto: BPKOPLPWPL23102040270000110216926564

PAYPAL: fundacja.benek@op.pl

 
Za każdą pomoc – dziękujemy z całego serca.

Pomoc dla Benkowa

wybierz kwotę

lub

Jeśli podasz swój e-mail, poinformujemy Cię o naszych działaniach

Pomoc dla Benkowa