Zbuduj z nami dom dla koni – prosimy, dołącz do akcji

Drodzy Państwo,

Jak już wiecie, pojawiło się na naszej drodze wyzwanie, które nas przerosło. Ostatnio nasze akcje ratunkowe koncentrują się wokół kucyków, osiołków, ale już i dla nich zaraz w ogóle nie będziemy mieli miejsca.

Dlatego zwróciliśmy się do Was, bo jesteście naszymi aniołami, to Wy ratujecie te wszystkie życia.

Ta trudna sytuacja spędza sen z powiek, ale nie siedzimy z założonymi rękami, nie lamentujemy. Bo dzięki Wam udało się zebrać część środków potrzebnych na ogrodzenie pięknych terenów przylegających do naszego ośrodka w Nowej Studnicy.
27 hektarów jeszcze czeka na pełne ogrodzenie, ale już mamy postęp! Zobaczcie sami.

Obecnie udało się z zebranych do tej pory funduszy sfinansować budowę ogrodzenia przynajmniej na fragmencie dostępnego do rozbudowy terenu. Zostało do ogrodzenia jeszcze wiele hektarów, a nie zapominajmy też o wiatach. Na razie pogoda dopisuje, ale zaraz będzie zimno, deszczowo, wietrznie, niebawem zima. Konie muszą mieć zapewnioną ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Uskrzydlacie nas! Możemy nadal zmieniać świat wielu zwierząt na lepsze. Mamy teren, to już pierwszy krok do rozbudowy Benkowa. Mamy pierwszy obszar ogrodzony. Wydaje się,ze już tak niewiele brakuje, ale musimy twardo stąpać po ziemi.

Zbudujmy wspólnymi siłami dom dla uratowanych koni, zróbmy miejsce dla kolejnych w potrzebie. Z Wami możemy zmienić ich świat na lepsze. Nie mają nikogo innego, tylko nas, tylko Was.

Udowadniacie nam każdego dnia, że niemożliwie nie istnieje. Prosimy o pomoc, rozbudujmy razem, stojąc ramię w ramię, ośrodek dla ocalonych koni.

Dziękuję Wam ogromnie za każde wsparcie. Każda złotówka niesie za sobą realną pomoc.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz TUTAJ.

z tytułem „Pomoc dla Benkowa”